Książka kucharska fondue (Paperback)

Książka kucharska fondue By Monika Sawicka Cover Image
$41.99
NOT on our Shelf. Order now!

Description


Książka kucharska Fondue to kompleksowy przewodnik po świecie fondue, zawierający 100 pysznych przepis w na fondue serowe, mięsne, z owoc w morza i deserowe. Każdemu przepisowi towarzyszy piękne, kolorowe zdjęcie, prezentujące apetyczne rezultaty, jakie można osiągnąc dzięki temu zabawnemu i interaktywnemu stylowi gotowania.


Ta książka kucharska zawiera nie tylko szeroką gamę przepis w, ale także przydatne wskaz wki, jak prawidlowo przygotowac i konserwowac garnek do fondue, a także kreatywne pomysly na prezentacje, kt re zrobią wrażenie na gościach. Od klasycznego serowego fondue po pelne przyg d kombinacje na slono i na slodko - w tej książce kucharskiej każdy znajdzie coś dla siebie.


Dzięki latwym do wykonania instrukcjom i wspanialym fotografiom Książka kucharska fondue jest doskonalym przewodnikiem zar wno dla początkujących, jak i doświadczonych entuzjast w fondue. Niezależnie od tego, czy szukasz romantycznej kolacji we dwoje, czy planujesz zabawne i interaktywne przyjęcie z przyjaci lmi i rodziną, ta książka kucharska zapewni Ci wszystko

Product Details
ISBN: 9781835003985
ISBN-10: 1835003982
Publisher: Monika Sawicka
Publication Date: May 4th, 2023
Pages: 214
Language: Polish